Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.06.2011, 12:00
irekm19 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30 na kanale otwartym.

Więc po co ta petycja?

Zrezygnowali z tego i będzie tylko na kanale kodowanym .
Odpowiedz cytując