irekm19 napisał(a):

Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30 na kanale otwartym.
Więc po co ta petycja?
|
Zrezygnowali z tego i będzie tylko na kanale kodowanym .