Cytat:
|
Polsat chce je udostępnić jedynie na kanałach kodowanych, co przyjęliśmy z niewątpliwym bólem.
|
Skąd takie info?
Mi też się gdzieś obiło o uszy, że mecze Wisły będą transmitowane w otwartym kanale. Nie wiem czy na TWSD tego nie wyczytałem, ale artykuł chyba został edytowany.