Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.06.2011, 12:00
Cytat:
Polsat chce je udostępnić jedynie na kanałach kodowanych, co przyjęliśmy z niewątpliwym bólem.
Skąd takie info?
Mi też się gdzieś obiło o uszy, że mecze Wisły będą transmitowane w otwartym kanale. Nie wiem czy na TWSD tego nie wyczytałem, ale artykuł chyba został edytowany.
Odpowiedz cytując