Temat
:
Petycja ws. europucharów w kanale otwartym
Wyświetl pojedynczy post
irekm19
Member
Od: 07.2010
Offline
#
7
25.06.2011, 11:57
Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30
na kanale otwartym.
Więc po co ta petycja?
irekm19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irekm19
Znajdź inne posty napisane przez irekm19