Wyświetl pojedynczy post
irekm19
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.06.2011, 11:57
Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30 na kanale otwartym.

Więc po co ta petycja?
Odpowiedz cytując