Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
Kamell
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
11
25.06.2011, 11:53
Do tego należy dodać również Andrzeja Wawrzyka, kolejny kibic Wisły, zresztą wybił się z Towarzystwa Sportowego.
Kamell
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kamell