Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.06.2011, 11:48
Brawo, akurat nie uda mi się wyjechać do Rygi, a Polsatu Sport nie mam ;/ Pamiętajmy, że wielu z nas będzie zapewne w tym czasie na wakacjach, a Polsat bardzo często jest w TV w pokojach hotelowych.
NIE LEKCEWAŻMY TEJ PETYCJI!

Odpowiedz cytując