|
Bardzo też proszę o niezaśmiecanie petycji wpisami typu:
asadsasa, sasasdssss
czy tam inne pierdziszewice z wylotem na dupów.
Mamy w ten sposób tylko więcej pracy.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|