Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3687
Stary 25.06.2011, 11:44
Petycja podpisana , ale to nic nie da. Podobnie było przecież w Marcu. Gdy Polsat zdecydował, że zamiast pokazania hitu z udziałem dwóch najlepszych druzyn najlepszej ligi swiata Angielskiej Premier League pokazać chcieli Barcelonę z Ukraińcami. Podobna była petycja , masa podpisów , ale nic nie dała oczywiście. Postawili na swoim
Odpowiedz cytując