Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3221
Stary 25.06.2011, 11:41
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Powinniśmy postąpić tak jak Real z niektórymi swoimi zawodnikami których sprzedaje . Powinniśmy w kontrakcie zawrzeć klauzule umożliwiającą po jakimś czasie odkupienie ponowne zawodnika za określoną kwotę i prawo pierwszeństwa w tym przypadku . Np. sprzedajemy zawodnika za 200 tyś. euro i w przypadku kiedy zawodnik bardzo dobrze się prezentuje możemy go wykupić za jakieś 500 tyś euro i mamy prawo pierwokupu z ustaloną już kwotą odstępnego żeby jego klub nie mógł podyktować zaporowej ceny. Wg mnie takie rozwiązanie jest jak najbardziej słuszne i w przypadku gdy początkowo nie poznamy się na jakimś talencie później mamy okazję ściągnąć go z powrotem .
Tylko, że my nie jesteśmy Real, i jeżeli zawodnik będzie się dobrze sprawował, to takie kluby wolą puścić zawodnika za powiedzmy 2.000.000 euro do mocniejszego klubu.
Odpowiedz cytując