Temat
:
Petycja ws. europucharów w kanale otwartym
Wyświetl pojedynczy post
cris21
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
2
25.06.2011, 11:30
Brawo dla pomysłodawcy, wszyscy się wpisujemy;d
100% poparcia.
cris21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cris21
Znajdź inne posty napisane przez cris21