Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 25.06.2011, 11:05
dobra_bestia napisał(a):Wyświetl post
no a o czym innym napisałem?

A co do transmisji to zaczynają życie utrudniać, mecz Śląska z Dundee na pewno będzie rewelacyjny, może ze 2 bramki padną w dwumeczu

lol, o innym rozumowaniu , do 4 rundy nie może awansować więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem niż Wisła i to tyle, na moje rozumowanie to jest prostsze obaj mamy rację więc pzdr
Odpowiedz cytując