dobra_bestia napisał(a):

no a o czym innym napisałem?
A co do transmisji to zaczynają życie utrudniać, mecz Śląska z Dundee na pewno będzie rewelacyjny, może ze 2 bramki padną w dwumeczu
|
lol, o innym rozumowaniu

, do 4 rundy nie może awansować więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem niż Wisła i to tyle, na moje rozumowanie to jest prostsze

obaj mamy rację więc pzdr
