Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 25.06.2011, 10:54
dobra_bestia napisał(a):Wyświetl post
Prosta sprawa, łącznie w II i III rundzie mają odpaść 4 z tych 8 drużyn. Jak to można inaczej rozumować? w II rundzie gra ich już 6, może się potkną ze 2, to w III rundzie będzie konieczne już tylko 2/6
a choćby tak żeby Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, do 4 rundy musi awansować nie więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem od niej ?
Odpowiedz cytując