dobra_bestia napisał(a):

|
Prosta sprawa, łącznie w II i III rundzie mają odpaść 4 z tych 8 drużyn. Jak to można inaczej rozumować? w II rundzie gra ich już 6, może się potkną ze 2, to w III rundzie będzie konieczne już tylko 2/6
|
a choćby tak żeby Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, do 4 rundy musi awansować nie więcej niż 4 drużyny z większym współczynnikiem od niej ?