Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14288
Stary 25.06.2011, 10:45
jabadabaryba napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/160/news1...nie-Ruchu.html

czyli jak, kibice Ruchu w sektorze gości?
wcale bym się nie zdziwił
Odpowiedz cytując