Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14287
Stary 25.06.2011, 10:44
Pierwsza kolejka prawie za miesiąc , można się juz pokusi o pewne spostrzeżenia na temat zmian w zespołach :


1.Wisła - wiadomo , z każdym dniem coraz silniejsza 1-3

2.Śląsk - utrzymują skład , pytanie tylko czy stać tą drużynę na drugi tak rewelacyjny sezon . Powinni walczyc o miejsca 1-6 o ile Lenczyk utrzyma długo posade

3.Legia - wkońcu ich transfery wyglądają rozsądnie , miejsca 1-6

4.Jagiellonia - z pozoru się wzmacniają , jednak w tabeli wiosny wylądowali na 12 miejscu . Nie wróże jej sukcesów w nadchodzacym sezonie , miejsca 3-9

5.Lech - zaciskanie pasa , z tym trenerem nie mają szans na osiagnięcie czegokolwiek w lidze, ale powinni mieć mniej wpadek ze względu na brak gry w pucharach 1-6

6.Górnik Zabrze - rozsprzedają drużyne , walka o byt 10-16

7.Polonia Warszawa - drużyne opuszcza Mierzejewski , Sobiech , Smolarek i mają walczyc o mistrzostwo ? bez jaj . Zaden Jeż ani Sikorski nie zastąpią jednego Mierzejewskiego . 3-9

8. Lechia - status quo , ale na nowym stadionie powinni grac o niebo lepiej ,mogą zaskoczyc jednak czekam aż ktos do tego zespołu dołączy 3-9

9.Widzew - walka o utrzymanie 10-16

10.GKS Bełchatów - idą śladem Odry Wodzisław i wkońcu skończą tak jak ślązacy , duża niewiadomo ale w tym sezonie raczej nie spadną 8-14

11.Zagłębie Lubin - na razie się osłabiaja , ale nie chce mi się wierzyc że tak potężny koncern odpuści walką o lepsze miejsca 8-14

12. Ruch Chorzów - będzie tak jak zawsze o ile paru zawodnikom nie trafi się sezon konia 8-14

13. Korona Kielce - klub upada ? na razie to bardzo nieciekawie wygląda 10-16

14. Cracovia - jak będa grac tak jak na wiosne to będą w czubie 3-9

beniaminkowie : obaj będą grać na obcych stadionach , w trudniejszej sytuacji wydaje się być ŁKS gdyż tam nie ma pieniędzy na najdrobniejsze sprawy .

ŁKS - 10-16

Podbeskidzie 8-14 ( daję im większe szanse ze wzgledy na ambicjonalne podejście do gry w ekstraklasie )

1-6: Wisła , Śląsk , Legia , Lech
3-9: Polonia, Lechia , Cracovia , Jagiellonia
8-14: Bełchatów, Zagłębie , Podbeskidzie , Ruch
10-16: Korona , Górnik , Widzew , ŁKS ,
Odpowiedz cytując