Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49090
Stary 25.06.2011, 10:23
brak lewego obrońcy jest nad wyraz widoczny... mam nadzieję, że coś jest w tym kierunku robione, żeby znów cały sezon na pozycji lewego obrońcy nie musiał grać nominalny pomocnik... w kadrze już teraz jest 4 ba nawet 5 przyzwoitych ŚO, ale cały czas brakuje skrajnych obrońców... Lamey z pewnością zawodnik doświadczony, ale czy w formie? Paljic wiadomo pomocnik, ale już okrzepł na pozycji LO... ale to wciąż za mało, żeby myśleć o dobrej grze w pucharach... potrzeba nam przynajmniej jednego bocznego obrońcy, który może grać zarówno na LO jak i na PO...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując