Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
Od: 12.2009
Offline
#
614
25.06.2011, 10:13
Witam. Czy są szanse aby Wisłą była rozstawiona w 4 rundzie el. LM, jeśli tak, ile drużyn rozstawionych musiało by wcześniej odpaść?
mic1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic1992
Znajdź inne posty napisane przez mic1992