Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49086
Stary 25.06.2011, 09:58
pamiętamy co się działo z Chavezem gdy do nas przyszedł , teraz po prostu musi dostać chociaz kilka dni wolnego , bo gra praktycznie bez przerwy od 25 stycznia .

Chavez w moim przekonanu dojdzie z formą na początek ligi ( lub nawet na połowe sierpnia ) , dwumecz ze Skonto na pewno obejrzy z ławki . Później Maaskant zobaczy kto się prezentuje najlepiej na treningach i wybierze ( oby ) obiektywną 11 .

Lamey może i nie jest złym obrońcą , ale mało grał w zeszłym sezonie i na pewno nie wytrzyma gry co 3 dni . Będzie na jego miejsce wskakiwał Jovanovic lub Jaliens i wtedy Chvez wskakuje do składu . O Jovanoviciu zresztą mówił Maaskant że NARAZIE widzi go w środku . Sytuacja w druzynie jest dynamiczna , szczególnie gdy zacznie się seria spotkań .
Odpowiedz cytując