|
pamiętamy co się działo z Chavezem gdy do nas przyszedł , teraz po prostu musi dostać chociaz kilka dni wolnego , bo gra praktycznie bez przerwy od 25 stycznia .
Chavez w moim przekonanu dojdzie z formą na początek ligi ( lub nawet na połowe sierpnia ) , dwumecz ze Skonto na pewno obejrzy z ławki . Później Maaskant zobaczy kto się prezentuje najlepiej na treningach i wybierze ( oby ) obiektywną 11 .
Lamey może i nie jest złym obrońcą , ale mało grał w zeszłym sezonie i na pewno nie wytrzyma gry co 3 dni . Będzie na jego miejsce wskakiwał Jovanovic lub Jaliens i wtedy Chvez wskakuje do składu . O Jovanoviciu zresztą mówił Maaskant że NARAZIE widzi go w środku . Sytuacja w druzynie jest dynamiczna , szczególnie gdy zacznie się seria spotkań .
|