Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1944
Stary 25.06.2011, 09:57
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że nie masz zadania domowego na poniedziałek ale żeby takie brednie wypisywać ? Włącz konsole i tak się wykaż.
Musze Cie zmartwić. Zaczęły się wakacje i takich postów przez najbliższe dwa miesiąc będziemy mieli mnóstwo
Odpowiedz cytując