tsw biała gwiazda napisał(a):

Na stronie polsatu sport tez jest to podane
Kociewiak napisał(a):

|
wykupili prawa to sobie moga puszczać te mecze na jakim (własnym) kanale chcą, ale jak ktoś nie ma PS i PF to chyba przez Ipla sobie będzie mógł zobaczyc mecz (jak się mysle to niech mnie ktoś poprawi)
|
Tak masz racje, jakby puscili tylko na Polsat Futbol to by nie zyskali zbyt wielu ale polsat sport to raczej ma kazdy posiadajacy pakiet sportowy - cierpia tylko Ci co nie maja. Zostaje jeszcze stream typu drhtv i oczywiscie ipla oraz moze jakas zagraniczna stacja ale o tym mozna sie bedzie dopiero w niedalekim czasie dowiedziec. Jak dla niektorych nie ma problemu ogladanie meczu na stadionie (dla tych co nie zabraknie biletow) to juz rewanz takim problemem moze byc.