Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3676
Stary 25.06.2011, 09:55
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Mecze Wisły ze Skonto tylko w polsacie sport i futbol http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20343 http://www.90minut.pl/news/160/news1...ie-Futbol.html to są chyba jakieś jaja
Na stronie polsatu sport tez jest to podane
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
wykupili prawa to sobie moga puszczać te mecze na jakim (własnym) kanale chcą, ale jak ktoś nie ma PS i PF to chyba przez Ipla sobie będzie mógł zobaczyc mecz (jak się mysle to niech mnie ktoś poprawi)
Tak masz racje, jakby puscili tylko na Polsat Futbol to by nie zyskali zbyt wielu ale polsat sport to raczej ma kazdy posiadajacy pakiet sportowy - cierpia tylko Ci co nie maja. Zostaje jeszcze stream typu drhtv i oczywiscie ipla oraz moze jakas zagraniczna stacja ale o tym mozna sie bedzie dopiero w niedalekim czasie dowiedziec. Jak dla niektorych nie ma problemu ogladanie meczu na stadionie (dla tych co nie zabraknie biletow) to juz rewanz takim problemem moze byc.
Odpowiedz cytując