Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49085
Stary 25.06.2011, 09:53
jakoś nie chce mi się wierzyć, że zawodnik o którego tak długo się staraliśmy i który rozegrał świetne zawody w pucharze CONCACAF nagle usiądzie na ławce rezerwowych... może Maaskantowi chodziło o najbliższy mecz pucharowy... to nic dziwnego że chce aby Chavez odpoczął po tak długim i wyczerpującym sezonie... ale jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że Chavez usiądzie na ławce na dłużej to chyba wszyscy będą tym faktem zaskoczeni.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując