|
wykupili prawa to sobie moga puszczać te mecze na jakim (własnym) kanale chcą, ale jak ktoś nie ma PS i PF to chyba przez Ipla sobie będzie mógł zobaczyc mecz (jak się mysle to niech mnie ktoś poprawi)
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 25.06.2011 o godz. 09:49.
|