Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 25.06.2011, 09:15
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
Adidas rozwiązał umowę z Wisłą
OD następnego sezonu naszym głównym sponsorem nie jest żadne , nike itp tylko BIEDRONKA
Rozumiem że nie masz zadania domowego na poniedziałek ale żeby takie brednie wypisywać ? Włącz konsole i tak się wykaż.
Odpowiedz cytując