rikut1906TSW napisał(a):

Adidas rozwiązał umowę z Wisłą
OD następnego sezonu naszym głównym sponsorem nie jest żadne , nike itp tylko BIEDRONKA
|
Rozumiem że nie masz zadania domowego na poniedziałek ale żeby takie brednie wypisywać ? Włącz konsole i tak się wykaż.