Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3670
Stary 25.06.2011, 09:15
fialo napisał(a):Wyświetl post
Pytania co do transmisji zagranicznych sparingów są idiotyczne, wiadomo przecież, że takich sparingów nikt nigdy nie transmitował. Zostaje tekstówka + skrót na oficjalnej, tak jak to było zawsze
Na Małopolska.tv pisali, że zastanawiają się nad wyjazdem do Holandii.

Jednak wybrali wyjazd na Słowację i pokażą sparing Zilina-Cracovia zamiast naszego.

Poza tym oczywiście, że zagraniczne sparingi Wisły były już transmitowane. Orange Sport Info transmitował cykl sparingów ułożonych w mały turniej (między innymi mecz z Valerengą Oslo). I oni też zapowiadali, że nie wykluczają możliwości pokazywania kolejnych sparingów Wisły w przyszłości.

A ten sparing to mecz Mistrza Polski z Mistrzem Bułgarii. Dwóch drużyn walczących o Ligę Mistrzów. Gdyby jakaś prawdziwa telewizja chciała to pokazać to wcale bym się nie zdziwił. Więc wyśmiewanie, że stacje telewizyjne mogłyby chcieć pokazać ten mecz jest co najmniej głupie.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 25.06.2011 o godz. 09:26.
Odpowiedz cytując