fialo napisał(a):

Pytania co do transmisji zagranicznych sparingów są idiotyczne, wiadomo przecież, że takich sparingów nikt nigdy nie transmitował. Zostaje tekstówka + skrót na oficjalnej, tak jak to było zawsze
|
Na Małopolska.tv pisali, że zastanawiają się nad wyjazdem do Holandii.
Jednak wybrali wyjazd na Słowację i pokażą sparing Zilina-Cracovia zamiast naszego.
Poza tym oczywiście, że zagraniczne sparingi Wisły były już transmitowane. Orange Sport Info transmitował cykl sparingów ułożonych w mały turniej (między innymi mecz z Valerengą Oslo). I oni też zapowiadali, że nie wykluczają możliwości pokazywania kolejnych sparingów Wisły w przyszłości.
A ten sparing to mecz Mistrza Polski z Mistrzem Bułgarii. Dwóch drużyn walczących o Ligę Mistrzów. Gdyby jakaś prawdziwa telewizja chciała to pokazać to wcale bym się nie zdziwił. Więc wyśmiewanie, że stacje telewizyjne mogłyby chcieć pokazać ten mecz jest co najmniej głupie.