Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
Od: 01.2010
Offline
#
1942
25.06.2011, 09:03
Adidas rozwiązał umowę z Wisłą
OD następnego sezonu naszym głównym sponsorem nie jest żadne , nike itp tylko BIEDRONKA
rikut1906TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rikut1906TSW
Znajdź inne posty napisane przez rikut1906TSW