Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1941
Stary 25.06.2011, 09:01
marian3a napisał(a):Wyświetl post
dokładnie.
długo zastanawiałem się czy dołączyć do tej akcji czy nie.. i dalej mam mieszane uczucie.
jednak uważam że powinna być biała gwiazda na koszulce do sprzedaży i koszulki z herbem... po sezonie dwóch dział marketingu i my wszyscy będziemy mogli ocenić które "sprzedają" się lepiej oraz klub powinien zarobić więcej gdyż "każdy znajdzie coś dla siebie", wybór powinien być !
Ile Ty masz ....a lat? Biała Gwiazda to ponad 100-letnia historia, tradycja Wisły. To nie znaczek, który ma być mierzony wartością sprzedanych koszulek. Skąd Wy się bierzecie? Stado takich muflonów bez wartości zalewa nam Reymonta...
Odpowiedz cytując