Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3218
Stary 25.06.2011, 07:57
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Mączyński odchodzi z ŁKS
http://www.90minut.pl/news/160/news1...pusci-LKS.html

Ciekawe od kogo Wisla dostała propozycję jego wykupu
Chłopak mapapiery na granie, szkoda ze raczej nie zobaczymy go w koszulce Wisły
Powinniśmy postąpić tak jak Real z niektórymi swoimi zawodnikami których sprzedaje . Powinniśmy w kontrakcie zawrzeć klauzule umożliwiającą po jakimś czasie odkupienie ponowne zawodnika za określoną kwotę i prawo pierwszeństwa w tym przypadku . Np. sprzedajemy zawodnika za 200 tyś. euro i w przypadku kiedy zawodnik bardzo dobrze się prezentuje możemy go wykupić za jakieś 500 tyś euro i mamy prawo pierwokupu z ustaloną już kwotą odstępnego żeby jego klub nie mógł podyktować zaporowej ceny. Wg mnie takie rozwiązanie jest jak najbardziej słuszne i w przypadku gdy początkowo nie poznamy się na jakimś talencie później mamy okazję ściągnąć go z powrotem .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 25.06.2011 o godz. 08:51.
Odpowiedz cytując