bonawentura napisał(a):

|
@1q2 - nie martw się, nawet przez myśl mi nie przeszło, byśmy byli w stanie kontraktować Jelenia. Ale podstawą zdroworozsądkowego myślenia w tym temacie(choć są to nawet tylko propozycje transferowe) powinna być też kontuzjogenność piłkarza. Jeleń zbyt często łapie kontuzje, może jest dobry, ale jego kontuzje zdarzają się zbyt często. I jak pisał kibic1928 - więcej łamag na Reymonta(czego przykładem jest w/w "piękna trójca") nie chcemy!
|
To akurat nie do Ciebie było(że brak czasami zdrowego rozsądku z tymi 'typami'), a co do jego kontuzjogenności to racja ale z drugiej strony to on sporo meczów w tych ostatnich latach rozegrał, gdzie niestety można przypuszczać że im dalej tym z nim będzie gorzej a szkoda bo Jeleń w formie na pewno by się na Euro przydał.