Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10205
Stary 24.06.2011, 23:32
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
@1q2 - nie martw się, nawet przez myśl mi nie przeszło, byśmy byli w stanie kontraktować Jelenia. Ale podstawą zdroworozsądkowego myślenia w tym temacie(choć są to nawet tylko propozycje transferowe) powinna być też kontuzjogenność piłkarza. Jeleń zbyt często łapie kontuzje, może jest dobry, ale jego kontuzje zdarzają się zbyt często. I jak pisał kibic1928 - więcej łamag na Reymonta(czego przykładem jest w/w "piękna trójca") nie chcemy!
To akurat nie do Ciebie było(że brak czasami zdrowego rozsądku z tymi 'typami'), a co do jego kontuzjogenności to racja ale z drugiej strony to on sporo meczów w tych ostatnich latach rozegrał, gdzie niestety można przypuszczać że im dalej tym z nim będzie gorzej a szkoda bo Jeleń w formie na pewno by się na Euro przydał.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując