Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 24.06.2011, 23:32
Mi tam w zasadzie "nowe" logo też się podoba.. ale uważam, że powinna być jednak możliwość albo nabycia koszulki z gwiazdą, albo chociaż próba umieszczenia jej w innym miejscu na klubowym trykocie :}
Odpowiedz cytując