|
A ja bym tam jednak albo postawił na wychowanków (jeśli chodzi o pozycję napastnika i zmienika Genkova) lub sprowadził dwóch-trzech młodych, zdolnych zawodników z niższejpolskiej ligi. Jeżeli się nie sprawdzą, to zawsze można wystawić kogoś na tej pozycji z grona Kirm, Małecki Boguski, Iliev lub poczekać do zimowego okienka transferowego... ale jeżeli ktoś z młodych wypali, to mamy czym się cieszyć na długie lata ;D
|