|
@1q2 - nie martw się, nawet przez myśl mi nie przeszło, byśmy byli w stanie kontraktować Jelenia. Ale podstawą zdroworozsądkowego myślenia w tym temacie(choć są to nawet tylko propozycje transferowe) powinna być też kontuzjogenność piłkarza. Jeleń zbyt często łapie kontuzje, może jest dobry, ale jego kontuzje zdarzają się zbyt często. I jak pisał kibic1928 - więcej łamag na Reymonta(czego przykładem jest w/w "piękna trójca") nie chcemy!
|