Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3669
Stary 24.06.2011, 23:21
Okej co do meczu wyjazdowego - pretensje są zrozumiałe, nie każdego stać na wyjazd do Rygi. Ale rewanż to chyba nie problem, nie rozumiem płaczów

Pytania co do transmisji zagranicznych sparingów są idiotyczne, wiadomo przecież, że takich sparingów nikt nigdy nie transmitował. Zostaje tekstówka + skrót na oficjalnej, tak jak to było zawsze

E. Tenzen - ale w Hiszpanii był to turniej, a nie pojedynczy sparnig, więc OS opłacało się wysłać ekipę na ten cykl spotkań. Teraz mamy do czynienia z jednym meczem tylko i jasne jest, że nikt tego transmitować nie będzie.
Ostatnio edytowane przez fialo : 25.06.2011 o godz. 09:33.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując