Okej co do meczu wyjazdowego - pretensje są zrozumiałe, nie każdego stać na wyjazd do Rygi. Ale rewanż to chyba nie problem, nie rozumiem płaczów
Pytania co do transmisji zagranicznych sparingów są idiotyczne, wiadomo przecież, że takich sparingów nikt nigdy nie transmitował. Zostaje tekstówka + skrót na oficjalnej, tak jak to było zawsze
E. Tenzen - ale w Hiszpanii był to turniej, a nie pojedynczy sparnig, więc OS opłacało się wysłać ekipę na ten cykl spotkań. Teraz mamy do czynienia z jednym meczem tylko i jasne jest, że nikt tego transmitować nie będzie.