http://www.youtube.com/watch?v=FPq1k...layer_embedded
Oglądając ten filmik nasuwa mi się taka myśl, że panuje super atmosfera w naszej drużynie. Niby taka wieża babel a mam wrażenie że się super wszyscy dogadują
*I tak naprawdę ogromna rola Maaskanta, który umie budować drużynę. Wyobraziłem sobie właśnie na jego miejsce Henia Kasperczaka, Franza czy jakiegoś innego Michniewicza, nie wiem jakby to wtedy wyglądało. A ten umie wymyślić mnóstwo innych zajęć które konsolidują drużynę. Naprawdę fajnie.