Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11913
Stary 24.06.2011, 23:01
http://www.youtube.com/watch?v=FPq1k...layer_embedded

Oglądając ten filmik nasuwa mi się taka myśl, że panuje super atmosfera w naszej drużynie. Niby taka wieża babel a mam wrażenie że się super wszyscy dogadują

*I tak naprawdę ogromna rola Maaskanta, który umie budować drużynę. Wyobraziłem sobie właśnie na jego miejsce Henia Kasperczaka, Franza czy jakiegoś innego Michniewicza, nie wiem jakby to wtedy wyglądało. A ten umie wymyślić mnóstwo innych zajęć które konsolidują drużynę. Naprawdę fajnie.
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 24.06.2011 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując