Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3667
Stary 24.06.2011, 22:46
Czy leci ktos z Londynu-Stansted w poniedzialek o 17:20? Ja juz zabukowalem bilet!!! Super polaczenie, powrot w srode w poludnie cena ok 150 funtow...jezeli ktos wybral ta forme "wyjazdu" prosze o kontakt...
Odpowiedz cytując