Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
3667
24.06.2011, 22:46
Czy leci ktos z Londynu-Stansted w poniedzialek o 17:20? Ja juz zabukowalem bilet!!! Super polaczenie, powrot w srode w poludnie
cena ok 150 funtow...jezeli ktos wybral ta forme "wyjazdu" prosze o kontakt...
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca