Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3666
Stary 24.06.2011, 22:43
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Gdybyśmy nawet otrzymali 4 tys biletów to myślisz, że tylko tylu jest kibiców Wisły. Nie każdy da rade kupić bilet, a zależy mu aby zobaczyć mecz swojej ukochanej drużyny. Pomyśl troche.
W 4 tys do Rygi ? , w jakiej ty rzeczywistości żyjesz?
Co nie zmienia faktu że kąśliwe uwagi typu - jak chcesz oglądnąć mecz to jedź do Rygi, nie są na miejscu.Wiadomo że nie wszyscy chętni mają możliwości
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując