wojti11795 napisał(a):

|
Gdybyśmy nawet otrzymali 4 tys biletów to myślisz, że tylko tylu jest kibiców Wisły. Nie każdy da rade kupić bilet, a zależy mu aby zobaczyć mecz swojej ukochanej drużyny. Pomyśl troche.
|
W 4 tys do Rygi

? , w jakiej ty rzeczywistości żyjesz?
Co nie zmienia faktu że kąśliwe uwagi typu - jak chcesz oglądnąć mecz to jedź do Rygi, nie są na miejscu.Wiadomo że nie wszyscy chętni mają możliwości