Wyświetl pojedynczy post
misiek189
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49076
Stary 24.06.2011, 22:41
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Czyli dzisiejszy komentarz rozwiał obawy o brak kolejnego Środkowego pomocnika, którym będzie Nunez !
Więc brakuje nam jeszcze z 2-3 zawodników, z czego musowo Napastnika i to przed Skonto.
Napastnik musi być, ale niekoniecznie przed Skonto. Napastnik musi być, aby mieć alternatywę w razie kontuzji Genkova, na Skonto nam go jeszcze nie trzeba, o ile nie będziemy zmieniać jakoś bardzo ustawienia (choć też można z przodu zagrać obok Gienka Małym czy Ilievem).

Swoją drogą Cwetan na tym filmiku z rugby pokazał, że prze gość z niego Martwi tylko to, że Sobol tak łatwo odpuścił.
Odpowiedz cytując