anthony09 napisał(a):

Czyli dzisiejszy komentarz rozwiał obawy o brak kolejnego Środkowego pomocnika, którym będzie Nunez !
Więc brakuje nam jeszcze z 2-3 zawodników, z czego musowo Napastnika i to przed Skonto.
|
Napastnik musi być, ale niekoniecznie przed Skonto. Napastnik musi być, aby mieć alternatywę w razie kontuzji Genkova, na Skonto nam go jeszcze nie trzeba, o ile nie będziemy zmieniać jakoś bardzo ustawienia (choć też można z przodu zagrać obok Gienka Małym czy Ilievem).
Swoją drogą Cwetan na tym filmiku z rugby pokazał, że prze gość z niego

Martwi tylko to, że Sobol tak łatwo odpuścił.
