Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3665
Stary 24.06.2011, 22:41
Cytat:
a ja proponowałbym najpierw pojechać do Rygi a tydzień później pojawić się na R22 i problem z ogladaniem meczu bedzie rozwiązany
Rzecz w tym że nie każdy może sobie pozwolić na taki wyjazd, czy to z przyczyn finansowych czy innych.
Odpowiedz cytując