lukas(z)1906 napisał(a):

|
a ja proponowałbym najpierw pojechać do Rygi a tydzień później pojawić się na R22 i problem z ogladaniem meczu bedzie rozwiązany
|
Gdybyśmy nawet otrzymali 4 tys biletów to myślisz, że tylko tylu jest kibiców Wisły. Nie każdy da rade kupić bilet, a zależy mu aby zobaczyć mecz swojej ukochanej drużyny. Pomyśl troche.