Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3664
Stary 24.06.2011, 22:17
lukas(z)1906 napisał(a):Wyświetl post
a ja proponowałbym najpierw pojechać do Rygi a tydzień później pojawić się na R22 i problem z ogladaniem meczu bedzie rozwiązany
Gdybyśmy nawet otrzymali 4 tys biletów to myślisz, że tylko tylu jest kibiców Wisły. Nie każdy da rade kupić bilet, a zależy mu aby zobaczyć mecz swojej ukochanej drużyny. Pomyśl troche.
Odpowiedz cytując