Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18917
Stary 24.06.2011, 22:08
Naprawdę nice, rozumiem że nie można było zrobić bardziej reprezentatywnej ławki? Wszystko po kosztach, które i tak są cholernie zawyżone ;/
Odpowiedz cytując