Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10198
Stary 24.06.2011, 21:37
Jeleń u nas? Wg mnie byłby to świetny ruch dynamika szybość, idealny na podmęczonych rywali no i Polak, a gdy zdrowie bedzie mu dopisywalo to na bank 15 brameczek w lidze walnie
Odpowiedz cytując