Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49068
Stary 24.06.2011, 21:28
Cały tekst ok, ale:
spartan napisał(a):Wyświetl post
I to jest odpowiedź dlaczego ich wyniki sportowe (praktycznie w każdej dyscyplinie sportu) są o niebo lepsze od naszych.
od kiedy to?

Poza hokejem który jest ich sportem narodowym, nie widzę jakoś wielu dyscyplin w których są "o niebo lepsi". Oni mają hokej, my mamy żużel... Nawet w piłce ostatnio im się nie wiedzie...

Zresztą sprawdź sobie liczbę medali na igrzyskach...
Ddf
Odpowiedz cytując