Cały tekst ok, ale:
spartan napisał(a):

|
I to jest odpowiedź dlaczego ich wyniki sportowe (praktycznie w każdej dyscyplinie sportu) są o niebo lepsze od naszych.
|
od kiedy to?
Poza hokejem który jest ich sportem narodowym, nie widzę jakoś wielu dyscyplin w których są "o niebo lepsi". Oni mają hokej, my mamy żużel... Nawet w piłce ostatnio im się nie wiedzie...
Zresztą sprawdź sobie liczbę medali na igrzyskach...