kacpaw91 napisał(a):

Przecież był wypożyczony przez całą rundę do Kolejarza Stróże i zagrał tam mniej niż 90 minut w 3 meczach. Chyba, że chodzi o Daniela Bruda?
|
Może być i Brud, chodzi mi o to, że teraz jest szansa na sprzedanie Garguły - myślę, że nie tylko na pozbycie się jego wielkiego kontraktu, ale i zarobienie na nim. Może i z Rado strzeliłem sobie w stopę, na Skonto bym go nie wystawił, wszak lepiej stawiać na młodzież, aniżeli utrzymywać Gułę na wysokich zarobkach, który zbyt wiele tej drużynie obecnie
nie daje.