Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18915
Stary 24.06.2011, 20:49
średnio za miejsce masz 2500 zł netto...sorry, ale za fotel biurowy (gabinetowy w wiekszym standardzie), musisz zapłacic 1500-2000 zł....plus skóra+emblematy i co najmniej 5 lat gwarancji.....szału nie ma....pisze tylko o fotelach... Mam nadzieję, że konkurencja sie postara...
Odpowiedz cytując