|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline
|
|
La Furia Dell' Est napisał(a): 
|
Logotyp miał byc nasz.. na zagłówku-logo SSA-na oparciu fotela...a boxy znajdziesz na stronie Perfect Sport...(wujek google)
|
O tą firmę chodzi ? -> http://www.perfect-sport.com.pl/ps_boksy.htm
|
|