Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49063
Stary 24.06.2011, 20:26
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Może wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie - jest relatywnie szybki w stosunku do swojego wzrostu - ma aż 187 cm, a do tego jest bardzo silny, dobrze zbudowany. Może stanowić też zagrożenie przy stałych fragmentach gry. Cóż - jak na naszą drużynę to chyba więcej nie potrzeba, czyż nie?
Teraz to się zgadzam, może poza ostatnim zdaniem, nie bądźmy minimalistami .
Pytałem, bo teraz pójdzie jedno nieprecyzyjne wyrażenie, 1000 osób je przeczyta, 100 zapamięta, za 10 stron ktoś powtórzy, a w poniedziałek przeczytamy w Fakcie, że gość ścigał się z Boltem. Nunez faktycznie relatywnie do wzrostu i do swojej postury jest dosyć szybki. Tylko jestem ciekaw co nam z tego przyjdzie, jak taki Śląsk ustawi się w jedenastu we własnym polu karnym. Nunez jako środkowy pomocnik zdecydowanie bardziej interesuje mnie pod względem techniki użytkowej, przeglądu pola i zmysłu do gry kombinacyjnej. Jeżeli tu miałby braki, to szybkość mu nie pomoże.
Odpowiedz cytując