Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18904
Stary 24.06.2011, 20:09
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Cześć.No cóż...szczegółów nie mogę ujawnić,(tajemnica handlowa), ale....napiszę tak....za towar wartości ok 100.000 zł netto oczekiwalismy cos wiecej niż logotyp na zagłówku-zakrywany przez zawodników i bez prawa pokazania logo na np.reprentacji Holandii trenujacej podczas przygoowania na Euro 2012.Szkoda.... Z tego- co wiem, to firma Perfect Sport dostarcza nowe BOXy-ale co w nich będzie...nie wiem
Mógłbyś podesłać link jak mniej więcej wyglądają ławki/ jaki wzór?
Czy logotyp o którym piszesz, to herb Wisły czy logo firmy produkującej fotele?
Odpowiedz cytując