bonawentura napisał(a):

|
Gargułę warto byłoby sprzedać, a zostawić sobie w roli rezerwowego Kamila Rado, który nauczyłby się dużo na treningach u boku Maaskanta. Móżnaby go wystawiać od czasu do czasu na końcówki, a to mogłoby zaprocentować.
|
Przecież był wypożyczony przez całą rundę do Kolejarza Stróże i zagrał tam mniej niż 90 minut w 3 meczach. Chyba, że chodzi o Daniela Bruda?
Z innej beczki... szkoda, że kilka lat temu zlikwidowano rezerwy. Teraz mamy wyrównaną kadrę i przydałoby się, aby każdy był w rytmie meczowym. Poza tym kilku młodych lepiej, aby ogrywało się w 2. lidze niż w Młodej Ekstraklasie. Wtedy byśmy też mieli lepszy wymiernik ich poziomu.