bonawentura napisał(a):

|
Gargułę warto byłoby sprzedać, a zostawić sobie w roli rezerwowego Kamila Rado, który nauczyłby się dużo na treningach u boku Maaskanta. Móżnaby go wystawiać od czasu do czasu na końcówki, a to mogłoby zaprocentować.
|
O czym Ty mówisz ? W klubie starają się by na każdej pozycji było po dwóch dobrych, równych piłkarzy i w przypadku pożegnania się z Gułą będą musieli ściągnąć nowego rozgrywającego no chyba że Boguski będzie pełnił tą rolę a Ty chcesz Rado który nie wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11 1-ligowego Kolejarza w tej roli ? To już Mączyński byłby 100 razy lepszy .