Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49057
Stary 24.06.2011, 19:44
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Gargułę warto byłoby sprzedać, a zostawić sobie w roli rezerwowego Kamila Rado, który nauczyłby się dużo na treningach u boku Maaskanta. Móżnaby go wystawiać od czasu do czasu na końcówki, a to mogłoby zaprocentować.
Ja bym wolał próbować Mączyńskiego zamiast Rado. Chyba, że mi umknęło i chłopaka już u nas nie ma .
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 24.06.2011 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując