bonawentura napisał(a):

|
Gargułę warto byłoby sprzedać, a zostawić sobie w roli rezerwowego Kamila Rado, który nauczyłby się dużo na treningach u boku Maaskanta. Móżnaby go wystawiać od czasu do czasu na końcówki, a to mogłoby zaprocentować.
|
Ja bym wolał próbować Mączyńskiego zamiast Rado. Chyba, że mi umknęło i chłopaka już u nas nie ma

.