JOSE 841 napisał(a):

|
Odejście Garguły to kwestia czasu zwłaszcza że Wisła może na tym skorzystać. Wystarczy że w rozliczeniu na Reymonta trafiłby Traore któremu sie znudziła gra w Lechii.A przy okazji pozbywając Skorżę szans na pozyskanie następcy Chinyamy
|
Gargułę warto byłoby sprzedać, a zostawić sobie w roli rezerwowego Kamila Rado, który nauczyłby się dużo na treningach u boku Maaskanta. Móżnaby go wystawiać od czasu do czasu na końcówki, a to mogłoby zaprocentować.