fanfan napisał(a):

|
Ciekawy z tym że my teraz powinniśmy ściągać piłkarzy jakich potrzebujemy w drużynie a nie wszystkich którzy wydają się być ciekawi .
|
Czepiasz się słówek. Gdybym nie uważał, że to zawodnik, który może coś wnieść do drużyny
od zaraz a do tego jest w naszym zasięgu, to nie umieszczałbym go w tym temacie, tyle.