MCX napisał(a):

Jako ofensywny pomocnik może grać zarówno po lewej, prawej, jak i w środku. W ataku Kafarski wystawił go bodajże przeciwko Lechowi i wtedy Traore strzelił dwa gole.
http://www.transfermarkt.de/de/abdou...ler_42941.html
Moim zdaniem ciekawy piłkarz, do tego zaledwie 22-letni.
|
Ciekawy z tym że my teraz powinniśmy ściągać piłkarzy jakich potrzebujemy w drużynie a nie wszystkich którzy wydają się być ciekawi .